Uwaga, strona przeznaczona dla osób pełnoletnich

Musisz mieć ukończone 18 lat aby móc przeglądać naszą ofertę. Czy jesteś pełnoletni/a i chcesz wejść dalej?

Tak Nie, dziękuję

WIBRATOR Z ELEKTROSTYMULACJĄ - MYSTIM TINGLING APARTE ESTIM VIBRATOR BLACK

471,66 zł
Brutto

Electric Eric od Mystim jest jedyny w swoim rodzaju, dzięki unikalnemu systemowi e-Stim, który pozwala czerpać przyjemność z intensywnych wibracji oraz zmysłowej elektrostymulacji.

Ilość

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa i ochrony twoich danych. Nie przekazujemy ich żadnym podmiotom trzecim. Wyjątkiem są dane niezbędne do realizacji zamówienia.

Dostawa

Dostawa

Produkty są dyskretnie zapakowane tak aby nie zdradzać zawartości paczki którą otrzymasz. Produkty wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu płatności. 

Zwroty

Zwroty

Brak zadowolenia z zakupów? Odeślij produkty do nas a my zwrócimy Ci twoje pieniądze.

Pomoc

Pomoc

W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości służymy pomocą. Napisz lub zadzwoń do nas.

Seria E-Stim Vibes z firmy Mystim to pierwsze na rynku i obecnie jedyne akcesoria łączące w sobie elektrostymulację z klasycznymi wibracjami. A w dodatku nie potrzebują do tego jednostki zasilającej. Bez okablowania, bez zasilaczy- wibratory E-Stim Vibes po prostu wibrują, pulsują i stymulują. W modelu tym znajdziemy dwa silniczki – jeden na czubku a drugi w trzonie wibratora. Wibrator ma też końcówkę do podwójnej stymulacji. Posiada osiem programów pracy i pięć poziomów natężenia wibracji, co razem daje ogromne pole do popisu i wiele możliwości niesienia rozkoszy. Dodatkowo pozsiada pięć programów elektrostymulacji z dziesięcioma stopniami ustawienia intensywności. Przewodząca niskie napięcie powierzchnia ciągnie się przez całą długość wibratora. Posiada również program treningowy przeznaczony do ćwiczenia mięśni dna miednicy, co znakomicie podnosi zdolność kobiety do osiągania orgazmu. Tym samym mamy trzy różne funkcje – kontrolowane za pomocą przycisków umieszczonych w rączce.

  • Ładowanie: magnetyczne Lub USB
  • Czas pracy: 180 min.
  • Wymiary: 27x4cm.
  • Natężenie: 0 - 90 mA.
  • Częstotliwość: 5 - 70 Hz.
  • Czas trwania impulsu: 90 - 140 µs
  • Producent: Mystim.
Mystim
MY086A

Arkusz danych

Materiał
Silikon medyczny
Zasilanie
Wbudowany akumulator
Kolor
Czarny

Specyficzna referencja

Możesz również polubić