Uwaga, strona przeznaczona dla osób pełnoletnich

Musisz mieć ukończone 18 lat aby móc przeglądać naszą ofertę. Czy jesteś pełnoletni/a i chcesz wejść dalej?

Tak Nie, dziękuję

WIBRATOR - CRAVE DUET FLEX VIBRATOR PINK RÓŻOWY

578,32 zł
Brutto

Wibrator, podwójny stymulator łechtaczki z elastyczną końcówką - Crave Duet Flex Vibrator Jeszcze więcej rozkoszy.

Ilość

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa i ochrony twoich danych. Nie przekazujemy ich żadnym podmiotom trzecim. Wyjątkiem są dane niezbędne do realizacji zamówienia.

Dostawa

Dostawa

Produkty są dyskretnie zapakowane tak aby nie zdradzać zawartości paczki którą otrzymasz. Produkty wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu płatności. 

Zwroty

Zwroty

Brak zadowolenia z zakupów? Odeślij produkty do nas a my zwrócimy Ci twoje pieniądze.

Pomoc

Pomoc

W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości służymy pomocą. Napisz lub zadzwoń do nas.

Unikalny podwójny kształt pozwalający na otoczenie łechtaczki z dwóch stron i wzmocnienie siły stymulacji. Frontowa strona czubka różni się od tylnej, co daje bardziej różnorodną stymulację. Podwójne ramiona i kształt V pozwalają na osiągnięcie wibracji bardziej skupionych. Dzięki wysokiej jakości wykonania i unikalnemu sposobowi mocowania silniczków drgania są odczuwane na powierzchni wibratora, nie w dłoni. Wibrator powstał w ramach crowdfundingu, gdzie pierwsza setka modeli została poddana testom praktycznym u użytkowników. Na ich podstawie powstały cztery programy pracy o czterech natężeniach wibracji, co daje 16 różnorodnych ustawień. Końcówka jest bardzo elastyczna. Flex zaprojektowano by współgrał z krzywizną ciała, więc czubek wygina się tak by jak najlepiej dopasować się do niego. Można ładować z komputera czy telefonu. Wymiary: 11,6x2,7x1,23cm. Ładowanie: USB. Czas ładowania: 120 min. Czas pracy: 120 min. Producent: Crave

Crave
CR009B

Arkusz danych

Materiał
Silikon medyczny
Zasilanie
Wbudowany akumulator
Kolor
Różowy

Specyficzna referencja

Możesz również polubić