Uwaga, strona przeznaczona dla osób pełnoletnich

Musisz mieć ukończone 18 lat aby móc przeglądać naszą ofertę. Czy jesteś pełnoletni/a i chcesz wejść dalej?

Tak Nie, dziękuję

WIBRATOR Z MASAŻEREM POWIETRZNYM - SATISFYER PRO G-SPOT RABBIT

238,31 zł
Brutto

Wibrator z masażerem powietrznym - Satisfyer Pro G-Spot Rabbit.

Ilość

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa i ochrony twoich danych. Nie przekazujemy ich żadnym podmiotom trzecim. Wyjątkiem są dane niezbędne do realizacji zamówienia.

Dostawa

Dostawa

Produkty są dyskretnie zapakowane tak aby nie zdradzać zawartości paczki którą otrzymasz. Produkty wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu płatności. 

Zwroty

Zwroty

Brak zadowolenia z zakupów? Odeślij produkty do nas a my zwrócimy Ci twoje pieniądze.

Pomoc

Pomoc

W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości służymy pomocą. Napisz lub zadzwoń do nas.

Niezwykle mocne narzędzie rozkoszy, o skuteczności jakiej jeszcze nie spotkałyście. Wibrator o kształcie znanym – tak zwany króliczek, stymulujący jednocześnie łechtaczkę i penetrujący waginę. Jednakże w tym przypadku wykorzystano rzecz jasna technologię firmy Satisfyer, czyli pobudzanie falami powietrza. W ten właśnie sposób pieszczona jest łechtaczka, zaś trzon pracuje tradycyjnie, pobudzając waginę i punkt G. Ergonomiczna forma sprawia, że wibrator wygodnie leży w dłoni i swobodnie pozwala się prowadzić a elegancko wygięty trzon doskonale spisuje się w czasie pobudzenia punktu G. 3 ustawienia intensywności wibracje i 3 ich rytmu stanowią doskonałą bazę by osiągnąć potężny orgazm. Do tego dołączamy stymulację bezdotykową łechtaczki, gdzie czeka na nas 11 ustawień pracy. Zmiana sposobu pieszczoty, od ssania do nacisku i intensywności doznań będzie potężnie podniecającym doświadczeniem, a łechtaczka pobudzona jak nigdy wcześniej przy użyciu klasycznych wibratorów. Intuicyjny panel kontrolny pozwala na swobodny dobór programów dla obu końcówek niezależnie. Sama praca zaś, mimo mocnych silników, jest cichutka i dyskretna. Jako że wibrator jest wodoodporny z powodzeniem można używać go w kąpieli czy pod prysznicem.

  • Ładowanie: magnetycxne, USB.
  • Producent: Satisfyer
Satisfyer
SG009A

Arkusz danych

Materiał
Silikon/ABS
Zasilanie
Wbudowany akumulator
Wodoodporny
Tak
Kolor
Biały

Specyficzna referencja