Uwaga, strona przeznaczona dla osób pełnoletnich

Musisz mieć ukończone 18 lat aby móc przeglądać naszą ofertę. Czy jesteś pełnoletni/a i chcesz wejść dalej?

Tak Nie, dziękuję

MASAŻER SIECIOWY - DOXY WAND MASSAGER PURPLE FIOLETOWY

394,18 zł
Brutto

Masażer sieciowy - Wand Massager.

Ilość

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa i ochrony twoich danych. Nie przekazujemy ich żadnym podmiotom trzecim. Wyjątkiem są dane niezbędne do realizacji zamówienia.

Dostawa

Dostawa

Produkty są dyskretnie zapakowane tak aby nie zdradzać zawartości paczki którą otrzymasz. Produkty wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu płatności. 

Zwroty

Zwroty

Brak zadowolenia z zakupów? Odeślij produkty do nas a my zwrócimy Ci twoje pieniądze.

Pomoc

Pomoc

W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości służymy pomocą. Napisz lub zadzwoń do nas.

Najsilniejszy na świecie masażer typu wand. Wypuszczony na rynek w 2013 roku, doczekał się ciągle rosnącego grona zachwyconych użytkowników, pragnących produktu do ciężkiej pracy, odpowiednio mocnego pobudzenia ale jednocześnie w pełni kontrolowanego i zmysłowego. Doxy to angielska produkcja, która góruje jakością i siłą pracy. Sekret tkwi w główce, którą wykonano z aluminium pokryrego winylem klasy medycznej, i która nie tyle drga co obraca się i podskakuje. Dzięki temu niezwykle mocne wibracje trafiają głęboko i ich efektowność jest wystarczająca by używać go zarówno jako klasycznego masażera jak i intymnego gadżetu. Doskonały dla osób lubiących mocne i gwałtowne wrażenia, dzięki silniczkowi osiągającemu moc 9000 RPM (obrotów na minutę). Unikalną cecha jest dodatkowe ustawienia pulsowania. Wibracje przeskakujące z lekkich na silne i z powrotem , przy zmieniającej się prędkości. Do produkcji użyto materiałów najwyższej jakości, pokrycie główki jest hipoalergiczne, pozbawione ftalanów i lateksu.

  • Wymiary: długość rączki – 33 cm, obwód główki – 19 cm, długość kabla – 274 cm.
  • Producent: Doxy.
Doxy
DX002A

Arkusz danych

Zasilanie
Sieciowe
Wodoodporny
Nie
Kolor
Fioletowy

Specyficzna referencja

Możesz również polubić