Uwaga, strona przeznaczona dla osób pełnoletnich

Musisz mieć ukończone 18 lat aby móc przeglądać naszą ofertę. Czy jesteś pełnoletni/a i chcesz wejść dalej?

Tak Nie, dziękuję

KULKI GEJSZY - FEELZTOYS JENA GEISHA BALLS

86,87 zł
Brutto

Kulki gejszy - Jena.

Ilość

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa i ochrony twoich danych. Nie przekazujemy ich żadnym podmiotom trzecim. Wyjątkiem są dane niezbędne do realizacji zamówienia.

Dostawa

Dostawa

Produkty są dyskretnie zapakowane tak aby nie zdradzać zawartości paczki którą otrzymasz. Produkty wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu płatności. 

Zwroty

Zwroty

Brak zadowolenia z zakupów? Odeślij produkty do nas a my zwrócimy Ci twoje pieniądze.

Pomoc

Pomoc

W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości służymy pomocą. Napisz lub zadzwoń do nas.

JENA Geisha balls to kulki które przyniosą intensywny orgazm, przyjemne podczas używania a także zwiększające siłę mięśni dna miednicy. Z ich użyciem ćwiczenia są pełne przyjemności i zwiększają później doznania w czasie stosunku. Kulki są cichutkie. Nosić można je bez zwracania uwagi, również w miejscach publicznych, ćwicząc mięśnie dna miednicy. Można to robić w czasie normalnych, codziennych zajęć. Spacer, pływanie, inne formy aktywności – ruch powoduje przesuwanie się kulek. Każde poruszenie kobiety powoduje analogicznie ruch kulek w waginie. W ich środku znajduje się kolejna kulka – obciążnik, który uderzając w ścianki od wewnątrz wywołuje ruch całych kulek i ich subtelne ale każde przyjemne ocieranie się o ścianki pochwy i długą, owocną pieszczotę. subtelne skurcze mięśni waginy, generując intensywną przyjemność. Rozpoczynając trening mięśni kegla ważne jest by stopniowo zwiększać czas w jakim noszone są kulki. Zaczynając od kilku minut, przechodząc aż do pół godziny. Wato trzymać się planu treningowego. Jeśli pojawia się uczucie, jakby kulki miały się wyślizgnąć oznacza to, że należy je wyjąć. Kulki można zamieniać w swoich uchwytach. Możliwe jest więc pięć kombinacji wagi całkowitej zestawu. Lekko zaokrąglony kształt uchwytu na kulki sprawia, że jest on prosty w aplikacji.

  • Wymiary: 36mm średnicy kulki, 165mm długości uchwyt na kulki.
  • Kulki różowe: 2x35g plus uchwyt.
  • Kulki fioletowe: 2x50g plus uchwyt.
  • Średnica kulki 36mm, długość uchwytu 165mm.
  • Producent: FeelzToys.
FeelzToys
FE026A

Arkusz danych

Materiał
Silikon/ABS
Wodoodporny
Tak
Kolor
Wielokolorowy

Specyficzna referencja