Uwaga, strona przeznaczona dla osób pełnoletnich

Musisz mieć ukończone 18 lat aby móc przeglądać naszą ofertę. Czy jesteś pełnoletni/a i chcesz wejść dalej?

Tak Nie, dziękuję

BATHMATE - POMPKA WODNA POWIĘKSZAJĄCA PENISA - HERCULES

331,23 zł
Brutto

Pompka wodna powiększająca penisa - Hercules.

Ilość

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa i ochrony twoich danych. Nie przekazujemy ich żadnym podmiotom trzecim. Wyjątkiem są dane niezbędne do realizacji zamówienia.

Dostawa

Dostawa

Produkty są dyskretnie zapakowane tak aby nie zdradzać zawartości paczki którą otrzymasz. Produkty wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu płatności. 

Zwroty

Zwroty

Brak zadowolenia z zakupów? Odeślij produkty do nas a my zwrócimy Ci twoje pieniądze.

Pomoc

Pomoc

W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości służymy pomocą. Napisz lub zadzwoń do nas.

Rewolucyjna pompka powiększająca penia Hercules. Ponad MILION sprzedanych produktów to świadczy o sukcesie rynkowym firmy Bathmate. Żadna inna nie odniosła takiego sukcesu na rynku pompek powiększających penisa. Zawdzięcza to zarówno swojej skuteczności jak i jakość na którą składa się między innymi wysokiej klasy plastik czy guma, którą NASA używa w programach kosmicznych. To nie jest tania zabawka chińskiej jakości – to najwyższej klasy produkt, który będzie używany w miejscu dla wielu mężczyzn najcenniejszym. Pompki tej firmy są polecane przez specjalistów - seksuologów i urologów, używają ich także gwiazdy filmów XXX, które muszą imponować swoim rozmiarem i wytrzymałością. Model Hercules to klasyczny produkt, odpowiedni dla większości mężczyzn. Zaufaj mu i zrób pierwszy krok na drodze do większego i sprawniejszego penisa. Pompka działa na zasadzie próżniowej, znanej z popularnych modeli powietrznych. Te jednak w większości są tanie, prymitywne imają skuteczność nieporównywalnie mniejszą. Dzięki oryginalnemu i rewolucyjnemu podejściu do tematu zastąpiono w modelach Bathmate czynnik powietrza – wodą. Zmieniając w ten sposób zasadę działania z pneumatycznej na hydrauliczną. Użycie wody zamiast powietrza pozwala na wytworzenie większego podciśnienia, co oczywiście wpływa na siłę i skuteczność terapii. Dzięki temu,że woda ma mniejszą ściśliwość niż powietrze siły wpływające na członek są dużo bardziej równomiernie rozłożone – pozwala to na jednakowe oddziaływanie na całą powierzchnię, a dzięki temu wzrost członka jest proporcjonalny i kształtny, a ryzyko powstania skaz czy odchyleń zminimalizowane. Taka pompka jest również delikatniejsza dla członka. Pompki Bathmate dedykowane są do użycia w wodzie, ale nie znaczy to, że nie można ich używać jak tradycyjnych powietrznych gdy zajdzie taka konieczność.

  • Waga: 250g.
  • Maksymalny obwód penisa gdy używamy pompki z pierścieniem: 15,0 cm.
  • Maksymalna szerokość penisa gdy używamy pompki z pierścieniem: 4,8 cm.
  • Maksymalna długość penisa: 21,0 cm.
  • Maksymalne ciśnienie wody: -0,40 bar.
  • Producent: Bathmate.
Bathmate
BA001A

Arkusz danych

Materiał
Poliwęglan
Kolor
Niebieski

Specyficzna referencja